Взаємодія із клітинами

Взаємодія із клітинами

Інгредієнти клітинного зв'язку

Щоб усі частини нашого тіла працювали належним чином, включно з клітинами шкіри, кожна клітина повинна знати, як виконувати правильні дії в потрібний час — і, сподіваємося, ігнорувати інформацію (у формі речовин-повідомників), яка повідомляє клітинам, що потрібно робити. неправильна річ. Це відбувається через постійний зв’язок, коли багато речовин повідомляють клітинам, як і коли функціонувати належним чином, і клітини потім передають цю інформацію одна одній.

Коли клітини мають неправильний зв’язок або коли речовини, що передають погану інформацію, потрапляють до клітини, можуть виникати різноманітні проблеми. Кожна клітина має велику кількість рецепторів для різних речовин. Ці сайти рецепторів є комунікаційним з’єднанням клітини. Коли з’являється потрібний інгредієнт для певного сайту, він має здатність прикріплюватися до клітини та передавати інформацію. У випадку зі шкірою це означає наказ клітині почати робити те, що має робити здорова клітина шкіри. Якщо клітина прийме повідомлення, вона зможе поділитися тим самим здоровим повідомленням з іншими сусідніми клітинами і так далі, і так далі.

Теоретично цей горизонт у догляді за шкірою неймовірно захоплюючий. На даний момент інгредієнти для догляду за шкірою, на які варто звернути увагу з точки зору здатності клітинного зв’язку, включають ретинол, ретинальдегід, ретиноєву кислоту, епігалокатехін-3-галлат, ейкозапентаєнову кислоту, ніацинамід, лецитин, ліноленову кислоту, лінолеву кислоту, фосфоліпіди, карнітин, карнозин. , трифосфат, циклічний фосфат, більшість пептидів і екстракт плодів Pyrus malus (яблука).

Щодня в нашому організмі виділяються молекули (цитокіни, молекулярні медіатори, такі як нуклеотиди, ліпіди та білки), які передають повідомлення та сигнали між клітинами. Клітини «озброєні» рецепторами, які будуть зв'язувати ці молекули, ініціюючи подальші процеси в клітинах. Як косметичні інгредієнти – клітинні комунікатори викликають нормальну комунікацію між клітинами, пояснює наш дорогий помічник Луція Божичевич.

Процес міжклітинної комунікації регулюється різними механізмами, які спонукають або припиняють секрецію сигнальних молекул. Регулювання залежить від таких факторів, як стан здоров’я організму або фактори навколишнього середовища, які можуть по-різному впливати на функції організму. За винятком допомоги посередників, клітини також можуть спілкуватися через взаємні зв’язки, такі як щілинні з’єднання, а також через взаємну адгезію.

Інгредієнти, що взаємодіють із клітинами, стимулюють синтез численних молекул, відповідальних за нормальний зв’язок між клітинами шкіри, і таким чином, простіше кажучи, вони спонукають клітини діяти так, як діють нормальні клітини. Найбільш часто згадуваними та використовуваними компонентами клітинного зв’язку сьогодні є ретиноїди, пептиди, ніацинамід і цераміди.

Популярні інгредієнти в цій категорії (функції):

Рівень безпеки
EWG
Назва інгредієнта
Цілком безпечно
1
1

Ніацинамід (вітамін В3)

Безпечно
1
1
Середня безпека
9
9

Ретиноїди (Вітамін А)

Цілком безпечно
1
1

Пребіотики/пробіотики/ферменти

Середня безпека
9
9

Ретиноїди (Вітамін А)

Безпечно
1
1

Пептиди

Середня безпека
9
9

Ретиноїди (Вітамін А)