Абсорбент / матуючий

Абсорбент / матуючий

Незалежно від того, чи є абсорбуючим інгредієнтом тип глини, порошку, крохмалю чи деревного вугілля, усі вони діють подібним чином, щоб притягнути жир на поверхню шкіри та безпосередньо з внутрішньої оболонки пор.

Абсорбуючі інгредієнти, які використовуються в засобах для догляду за шкірою, також здатні адсорбуватись, що означає, що вони можуть утримувати олію, яку вони поглинають, щоб шкіра не виглядала блискучою, і її можна було змити. Абсорбуючі інгредієнти можуть зробити це, тому що їхня поверхня досить велика або досить пориста, щоб не дати олії витекти. 

Глина є, мабуть, найвідомішим і найчастіше використовуваним інгредієнтом, що поглинає жир, особливо в масках для жирної шкіри. Різні види глини з’являються в продуктах по догляду за шкірою, часто з оманливими твердженнями, що вони можуть лікувати шкіру, очищати токсини або зволожувати шкіру.

Каолін - це біла глина, також відома як китайська глина. Її менший розмір частинок порівняно з іншими глинами надає їй м’яких або помірних абсорбуючих властивостей.

Бентоніт має сильні абсорбуючі властивості завдяки низькому вмісту вологи, що може бути корисним для дуже жирної шкіри. Основним компонентом бентоніту є монтморилоніт.

Монтморилоніт — це різновид глинистого мінералу, названого на честь місця, де його спочатку добували, у даному випадку Монморилоніт, Франція. Іноді її називають французькою зеленою глиною, вона також може містити іншу глину, відому як Фуллерова земля.

Окремої згадки заслуговує деревне вугілля за його унікальні властивості. Площа поверхні деревного вугілля відносно його розміру дає йому величезну здатність поглинати надлишки жиру та інші речовини, що закупорюють пори, хоча його дія проти токсинів (як у випадку з отрутами) не працює, якщо його застосовувати місцево, а не ковтати під час надзвичайних ситуацій.

Частина того, що робить деревне вугілля, яке складається переважно з елемента вуглецю, таким інтригуючим для жирної шкіри, це його губчаста дія. Його природна текстура нагадує дуже концентровану губку з численними «отворами», кожна з яких має сильну здатність притягувати й утримувати речовини, з якими вона контактує, зокрема масло та воду.

Іноді стверджують, що деревне вугілля здатне очищати шкіру, але воно не має очищувальних властивостей у сенсі традиційних миючих засобів. Однак, оскільки деревне вугілля може поглинати нафту та поверхневе сміття, змішане з нею, ви можете побачити, як деякі люди можуть вважати його очисним або іншим чином очищаючим.

Інші абсорбуючі інгредієнти, які ви побачите в продуктах, що поглинають масло, включають тальк (який насправді є абсорбуючим мінералом, який містить елемент магній), октентилсукцинат алюмінієвого крохмалю, рисовий крохмаль, кукурудзяний крохмаль, діоксид кремнію та нейлон-12. Ці інгредієнти, які часто використовуються у формулах, які також містять одну або кілька глин і вугілля, також допомагають покращити нанесення, текстуру та спосіб висихання продукту на шкірі.

Популярні інгредієнти в цій категорії (функції):

Рівень безпеки
EWG
Назва інгредієнта
Цілком безпечно
2
2

УФ-фільтри

Середня безпека
5-8
5-8
Цілком безпечно
1
1

Глина

Безпечно
1
1