Основні причини вростання нігтів, оніхокриптоз

Основні причини вростання нігтів, оніхокриптоз

Оніхокриптоз - це хвороба, при якій відбувається вростання нігтя в бічні частини нігтьового валика. При цьому запалюються м'які тканини, вони червоніють, набрякають. Якщо захворювання починає прогресувати, то з'являється гній та гіпергрануляція.

Пальці з нігтями, що вросли, збільшуються в розмірах, і через біль стає неможливо ходити. Тому обов'язково зверніть увагу на нігті і, якщо виникла така проблема, краще запишіться до подолога в центр Slim https://slim.ua/uk/podolog-u-kievi щоб вас оглянули та призначили лікування нігтя, що вросло, погодивши з вами вартість послуги.

Зазвичай травмуються великі пальці, але іноді це трапляється з іншими. Така проблема найчастіше стосується хворих з пубертатним віком та при вагітності.

Чому з'являються нігті, що вросли

● спадковість;

● пінцетні нігті;

● гормональні перебудови в організмі;

● неправильно виконаний педикюр.

На результат появи врослого нігтя впливають і вузьке, незручне, неякісне взуття чи травми.

Класифікація захворювання

Вростання та тривалість хвороби розрізняють за трьома стадіями:

1. З почервонінням, набряком, болем та відчуттям тиску на нігтьовий валик – на 1 стадії.

2. На 2 стадії приєднується інфекція, тому що врослі нігтьові пластинки поводяться як сторонні тіла і підтримують гнійні виділення.

3. На 3 – розростається грануляційна тканина в зоні нігтьових валиків з переходом з часом гострого запалення у хронічне.

У центрі Slim працюють досвідчені лікарі-подологи і вже десятки пацієнтів отримали допомогу. Запишіться на консультацію, і лікар допоможе вам усунути оніхокриптоз, попередні ціни на послуги подивіться в прайсі, там також відмічені акції в нашій клініці.

Консервативне лікування оніхокриптозу

Консервативна терапія діє ефективно в самому зародку нігтя, що вріс. Але вона тривала із виведенням куточків нігтів з-під нігтьових валиків ватними турундами, спеціальними трубочками із пластику. Весь лікувальний курс доведеться ходити у широкому вільному взутті з обмеженням фізичних навантажень.

Але за такої корекції нерідко трапляються рецидиви, тому переважно застосовується оперативний метод.

Показання для оперативного лікування

1. Пароніхії із запаленням нігтьових валиків.

2. Вростання нігтьових пластинок.

3. Гіпергрануляція нігтьових валиків.

Подологи центра Slim працюють за методикою крайової резекції нігтьових пластинок з паростковими зонами, електрокоагуляцією ран. Це радикальний спосіб, при якому відбувається звуження нігтьових пластин із зменшенням навколонігтьових валиків. Перед операцією пацієнту вводять у палець місцеву анестезію з лідокаїном (4 мл 2% розчину). Після оніміння тканин виконується безболісна для пацієнта маніпуляція.

Реабілітаційний період

Пацієнт повинен 1 день провести у ліжку, приймаючи аналгетики з максимальним обмеженням навантажень на ноги. На 2 день після хірургічного лікування врослого нігтя зроблять перев'язку, потім залежно від стану ран будуть перев'язувати щодня або через день. При накладанні швів їх знімуть за 7-10 днів. Відкриті рани гояться близько 2-3 тижнів. Пацієнт може жити нормальним життям, але з обмеженням фізичних навантажень.