Мило для гоління - простий рецепт зробити гоління більш приємним

Мило для гоління - простий рецепт зробити гоління більш приємним

Якщо раптом вам набридло постійно користуватися гелями та пінками для гоління, то можете спробувати відмінну альтернативу цим засобам - мило для гоління. Останнім часом багато чоловіків, які є палкими прихильниками вологого гоління, вибирають саме цей засіб. Адже, навіть найменша кількість мила для гоління дасть багату, вершкову піну, за допомогою якої процес гоління стане швидшим та безболіснішим. 

Плюси використання мила для гоління

  1. Якісне мило для гоління завжди має натуральний склад. Рослинні екстракти, та олії забезпечують необхідний догляд за шкірою.

  2. Значно покращується ковзання лез, що пришвидшує процес гоління.

  3. Економічність засобу. Під час процедури повноцінного гоління використовується невелика кількість мила, тому його вистачає на досить тривалий час.

 

Які головні критерії вибору мила для гоління?

 

Мило для гоління - простий рецепт зробити гоління більш приємним

По-перше, як і при виборі іншого косметичного засобу, потрібно звернути увагу на тип шкіри. Якщо ви є власником жирної шкіри, то виробники пропонують вам вибрати засоби з ментолом, лимоном або евкаліптом.

 Чоловікам з сухим типом обличчя підійдуть мила з додаванням олій та рослинних екстрактів. Виробники попіклувалися і про власників чутливої шкіри. 

 Наприклад, на сайті інтернет-магазину Barbercompany можна придбати мило Proraso White Shaving soap. Дане м'яке мило зварено за особливим рецептом італійськими виробниками. В склад додані олія зеленого чаю та екстракт вівсяної муки, які запобігають появі подразнень.

 По-друге, мило за консистенцією поділяють на три види:

  • тверде;

  • напівтверде;

  • м'яке.

 По-третє, є деякі нюанси в процесі використання засобу. Мило для гоління різних виробників збивати потрібно по-різному. Деякі в інструкції вказують, що потрібно застосовувати спеціальну чашу, а інші рекомендують збивати одразу на обличчі.

 

Як правильно користуватися милом для гоління?

 

Мило для гоління - простий рецепт зробити гоління більш приємним

Розмочить помазок у воді, щоб щетини набули м'якості. Тим часом підготовте обличчя до гоління. Промийте обличчя теплою водою або розпарите шкіру гарячим рушником. Вологим помазком поведіть круговими рухами по милу, створюючи піну. Можна для зручності піну збивати в чашці. Нанести піну на шкіру та волосся і починайте голитися за рухом росту волосся. Мильна піна забезпечує ефективне пом'якшення та створює захисну плівку, яка захищає від порізів. Змийте залишки піни водою та нанесіть бальзам після гоління, який буде зволожувати, заспокоювати та живити шкіру.


В каталозі інтернет-магазину Barbercompany ви можете знайти великий вибір мила для гоління різної консистенції та для різних типів шкіри. Якісна продукція представлена від таких виробників, як Nishman, American Crew, Bluebeards Revenge та інші.